Вступна кампанія-2023: головні виклики

vstupna kampanija 2023 golovni vikliki 029832c - Вступна кампанія-2023: головні виклики

Головними викликами цьогорічної вступної кампанії є створення безпекових умов для проведення тестування, надання можливості якомога більшій кількості вступників за кордоном взяти у ньому участь, а також безпосередній вступ і подальше навчання. Про це розповів міністр освіти і науки Оксен Лісовий у коментарі Укрінформу.

«Як і минулого року, найважливіше – створити безпечні умови для тестування. Друга задача – надати можливість якомога більшій кількості вступників за кордоном також взяти у ньому участь. Український центр оцінювання якості веде активну роботу для того, щоб розширити географію тимчасових екзаменаційних центрів. Йдеться про 53 міста в 32 країнах», – наголосив очільник МОН.

Безпосередній вступ та подальше навчання залишається одним із важливих завдань МОН, що потребує вирішення низки питань, зокрема міграції, реінтеграції окупованих територій та відновлення.

Підписатись

«Головне для нас – це людина і збереження людського потенціалу. Ми маємо зробити все, аби не втратити зв’язок з нашими громадянами, які перебувають за кордоном і на тимчасово окупованих територіях, та допомогти їм залишитися в українській системі цінностей», – наголосив міністр.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *