Швейцарія може надати 40 млн грн на підручники для українських школярів

shvejcarija mozhe nadati 40 mln grn na pidruchniki dlja ukrayinskih shkoljariv 7aa58cc - Швейцарія може надати 40 млн грн на підручники для українських школярів

Цьогоріч українські п’ятикласники НУШ навчалися без паперових підручників через війну та брак коштів у державному бюджеті на їхній друк. МОН та профільний комітет ВР активно працюють над залученням закордонних донорів задля вирішення ситуації. Перебуваючи з робочим візитом у Цюріху, представниця освітнього комітету Наталія Піпа повідомила, що кошти на друк підручників для українських п’ятикласників надасть Швейцарія.

«Робочий візит до Цюріха має дуже амбітну мету – залучити кошти на друк підручників для 5 класу. 40 млн. грн на підручники для українських школярів!», – наголосила Наталія Піпа.

Вона зауважила, що окрім підручників, під час робочої зустрічі обговорюються питання щодо фінансування укриттів в українських школах.

Підписатись

Вона подякувала Швейцарсько-українському проєкту DECIDE, PHZH International Projects in Education і швейцарському Бюро співробітництва за підтримку.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *