Вступ до магістратури 2022: завтра закінчується приймання заяв на бюджет

vstup do magistraturi 2022 zavtra zakinchuyetsja prijmannja zajav na bjudzhet 2783214 - Вступ до магістратури 2022: завтра закінчується приймання заяв на бюджет

Завтра, 15 вересня 2022 року, о 18:00 завершується подання заяв на бюджет у магістратуру. Йдеться про вступ на основі результатів магістерського тесту навчальної компетенції (МТНК), магістерського комплексного тесту (МКТ), минулорічних ЄВІ/ЄФВВ або фахового іспиту в закладі освіти.

Після цього подати заяви для вступу в магістратуру можна буде тільки на контракт: зарахування можливе до 30 листопада.

Підписатись

Звертаємо увагу учасників спеціальної сесії МТНК/МКТ! Щоб мати можливість вступити на бюджет, вам обов'язково треба подати заяви на вступ до завершення прийому заяв за державним (регіональним) замовленням, тобто до 18-ї години 15 вересня. Водночас подавати заяви потрібно на контракт (адже результати тестування поки відсутні), а потім ви зможете пройти процедуру переведення на бюджет. Докладний алгоритм зазначений тут.

Оприлюднення рекомендацій до зарахування на бюджет для вступників у магістратуру відбудеться не пізніше 20 вересня, а виконати вимоги до зарахування потрібно буде до 18-ї години 24 вересня. Переведення на вакантні бюджетні місця можливе до 10 жовтня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *