Президент Європейської Комісії анонсувала 100 млн євро на підтримку українських шкіл

prezident yevropejskoyi komisiyi anonsuvala 100 mln yevro na pidtrimku ukrayinskih shkil 2156956 - Президент Європейської Комісії анонсувала 100 млн євро на підтримку українських шкіл

Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн анонсувала надання 100 млн євро на підтримку українських шкіл напередодні свого візиту до Києва, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Виступаючи в середу в Європейському парламенті у Страсбурзі з доповіддю про стан Європейського Союзу, вона розповіла, що відновлення України потребуватиме величезних ресурсів.

Підписатись

"Наприклад, російські удари пошкодили чи зруйнували понад 70 шкіл. Півмільйона українських дітей розпочали навчальний рік у Європейському Союзі. Але багато інших в Україні просто не мають класної кімнати, до якої вони могли би піти. Тому сьогодні я оголошую, що ми працюватимемо з першою леді, щоби підтримати відновлення пошкоджених українських шкіл. І саме тому ми надамо 100 мільйонів євро, бо майбутнє України розпочинається у її школах", – заявила президент Єврокомісії.

Окрім того вона нагадала, що наразі Team Europe надала фінансову допомогу сумою понад 19 млрд євро, за винятком військової підтримки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *