Все більше школярів повертаються до традиційного формату здобуття освіти

vse bilshe shkoljariv povertajutsja do tradicijnogo formatu zdobuttja osviti 2dfd595 - Все більше школярів повертаються до традиційного формату здобуття освіти

Станом на 26 вересня 2022 року: 3115 шкіл працюють у звичному режимі, 5339 – дистанційно та 4444 – змішано. Так, за останні два тижні в середньому в Україні кількість учнів, які повернулися до традиційного формату здобуття освіти, збільшилася на понад 20,5 тис., у змішаному – на майже 120 тис. Постійно спостерігається рух від однієї форми навчання до іншої. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Він зауважив, що найбільше охоплення дітей, що навчаються очно, у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській областях та місті Києві, у змішаному форматі – Київській, Львівській та Одеській областях.

Можливість повернення до традиційного формату навчання залежить від створення безпечних умов для організації освітнього процесу в закладах освіти в умовах війни, зокрема облаштування в них захисних споруд. Так, понад ніж 68% шкіл мають укриття для перебування в них учнів, вчителів, працівників освіти.

Підписатись

Сергій Шкарлет нагадав, що МОН спільно з МВС, МОЗ, Мінрегіоном, Нацполіцією та ДСНС працює над проєктом облаштування спеціальних захисних споруд у закладах загальної середньої освіти за рахунок коштів субвенції з Держбюджету.

«Надзвичайно важливо створити безпекові умови в закладах освіти, аби батьки не мали сумнівів щодо вибору формату навчання дітей», – зауважив очільник МОН.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *