Для учнів молодших класів створили освітній мобільний застосунок «Вивчаю – не чекаю»

dlja uchniv molodshih klasiv stvorili osvitnij mobilnij zastosunok vivchaju ne chekaju dcdcb14 - Для учнів молодших класів створили освітній мобільний застосунок «Вивчаю – не чекаю»

Сьогодні, 26 вересня 2022 року, відбулася презентація мобільного за стосунку для школярів молодшої школи «Вивчаю – не чекаю», що створений в результаті співпраці Громадської спілки «Освіторія», міжнародної організації War Child Holland у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

Застосунок допоможе учням 1-4 класів вивчати математику за української навчальною програмою в будь-якій точці світу, що має велике значення в умовах війни в Україні, коли діти разом з батьками змушені покидати власні домівки.

Якісна освіта має бути доступною для всіх. Наразі майже пів мільйона українських школярів навчаються за кордоном. Дане універсальне технологічне рішення дозволить освоювати навчальний матеріал навіть за межами країни. Застосунок також можна використовувати для домашнього навчання. Вчителі можуть його застосувати для роботи в класі, для проведення тестування, в якості домашніх завдань.

Підписатись

Навчання у застосунку відбувається через перегляд освітніх відео уроків, що створені за підходами мікронавчання, та гру в навчальні інтерактивні міні ігри для закріплення матеріалу.

Як зауважив генеральний директор War Child Holland Рамін Шахзамані, застосунок ”Вивчаю – не чекаю” – змінює правила гри для освіти в надзвичайних ситуаціях, створюючи абсолютно нові виміри, за допомогою яких ми зможемо надати дітям фундаментальне право на навчання.

Над створенням навчального контенту для застосунку працювали найкращі українські вчителі та методисти. У роботі також брали участь українські діти, які на стадії розробки завдань визначали, як саме їм було б цікаво та весело навчатися. Застосунок для вивчення математики доступний для завантаження на iOS та Android. Водночас окремий додаток для вивчення української мови з’явиться в доступі до кінця року.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *