Вперше Україна очно взяла участь у засіданні Ради Міністрів освіти, молоді, культури та спорту ЄС

vpershe ukrayina ochno vzjala uchast u zasidanni radi ministriv osviti molodi kulturi ta sportu yes 698c331 - Вперше Україна очно взяла участь у засіданні Ради Міністрів освіти, молоді, культури та спорту ЄС

Україна вперше очно взяла участь у засіданні Ради Міністрів освіти, молоді, культури та спорту Європейського Союзу.

Про це в Телеграмі повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

«Вперше Україна очно взяла участь у засіданні Ради Міністрів освіти, молоді, культури та спорту ЄС, яке відбулось сьогодні в Брюсселі. Почав свій виступ з нагадування про те, що через три тижні Різдво прийде в Європу, та й в Україну. Різдвяні подарунки та сімейні обіди. Однак в Україні цього року немає світла, опалення, води, а українські Сили оборони продовжують боротьбу, щоб захистити не лише українців, а й усіх європейців, щоб вони могли святкувати Різдво як завжди», – повідомив Ткаченко.

Підписатись

Він наголосив, що Україна сподівається на потужну підтримку партнерів, особливо перед зимою. На його думку, перерозподіл 1% з національних бюджетів на культуру та медіа країн ЄС щорічно протягом 2023-2026 років для підтримки української культури та медіа може бути таким варіантом спільної допомоги. Водночас потрібно спільними зусиллями протидіяти російській пропаганді та дезінформації, накладати санкції на російських культурних діячів, які підтримують війну росії проти України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *