“Вчителі повертаються в Україну. Це втішна ситуація”, – Сергій Шкарлет

vchiteli povertajutsja v ukrayinu ce vtishna situacija sergij shkarlet 66d7ecf - "Вчителі повертаються в Україну. Це втішна ситуація", - Сергій Шкарлет

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив, що наразі за кордоном залишається 22 тис. українських вчителів, чотири місяці тому кількість сягала 30 тис.

«Вчителі повертаються в Україну. Це втішна ситуація. Якщо на території певної громади буде вирішено, що школи працюють в режимі офлайн, то вчителі повинні повернутися. Якщо в регіоні буде небезпечно, а робота закладів відбуватиметься в онлайн-режимі, то вчитель може продовжувати викладати з-за кордону», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр розповів, що режим освітнього процесу залежатиме від безпекової ситуації в кожній територіальній громаді, наявності укриттів у закладах освіти та можливості розміщення учасників освітнього процесу, що буде відображена у відповідному акті за результатами спеціальних перевірок.

Наразі головне завдання органів місцевого самоврядування, засновників шкіл, МОН, МВС і ДСНС – продемонструвати батькам здобувачів освіти, що школа є місцем безпеки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *