Дітей-переселенців на Дніпропетровщині зараховуватимуть до школи за спрощеною системою

ditej pereselenciv na dnipropetrovshhini zarahovuvatimut do shkoli za sproshhenoju sistemoju 3aa8a06 - Дітей-переселенців на Дніпропетровщині зараховуватимуть до школи за спрощеною системою

До шкіл Дніпропетровської області зарахували вже 9 тис. дітей-переселенців. Таких школярів зараховуватимуть за спрощеною системою. Прийматимуть навіть тих, хто втратив документи.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОВА

«Попри війну, хлопці та дівчата мають отримувати якісну освіту.  В області маємо всі умови, аби приймати до шкіл дітей з «гарячих точок». Навіть якщо учні пропустили щось з програми, педагоги допоможуть надолужити», – зазначила заступниця голови обласної військової адміністрації Ольга Горб.

За її словами, до шкіл регіону записалися майже 9 тис дітей-переселенців. 

Аби приєднатися до навчання, батькам або опікунам дітей потрібно звернутися до найближчої школи. Там – написати заяву. Із документів знадобиться копія свідоцтва про народження та медична довідка.

«Якщо ці документи втрачені – не біда. Достатньо буде довідки про взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи», – наголосила Ольга Горб. 

У Дніпропетровській області зареєстровані понад 65 тис дітей-переселенців. Орієнтовно 50 тис з них – діти шкільного віку

В регіоні –  834 школи.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *