В Україні запустили дашборд – інтерактивну мапу забезпечення закладів освіти цифровими девайсами

v ukrayini zapustili dashbord interaktivnu mapu zabezpechennja zakladiv osviti cifrovimi devajsami 4f20cc4 - В Україні запустили дашборд – інтерактивну мапу забезпечення закладів освіти цифровими девайсами

МОН разом із Мінцифрою запустили публічну інформаційну панель — дашборд, де розміщено інформацію про розподіл компʼютерного обладнання, яке передають партнери з розвитку для задоволення освітніх потреб і забезпечення доступу до освіти учнів і вчителів в умовах війни.

Як наголосив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, за допомогою діджитал-інструментів можна відстежувати кожен проєкт цифровізації освіти, йог динаміку, результативність тощо. Всі дані є відкритими для суспільства, медіа чи освітян.

У дашборді зібрано дані з лютого 2022 року, які можна фільтрувати за областями, населеними пунктами, закладами освіти, партнерами з розвитку, користувачами (учитель/учень), кількістю і типом (ноутбук/планшет) переданого обладнання. Дашборд показує локації девайсів, автоматично обчислює, скільки їх отримав конкретний заклад освіти та яка потреба залишається в межах тієї чи іншої області.

Підписатись

Інформація в дашборді надалі буде наповнюватися, зокрема на основі звітів департаментів (управлінь) освіти і науки обласних та Київської міської військових адміністрацій. Зазвичай саме вони відповідають за отримання, передавання, реєстрацію та моніторинг використання девайсів.

Важливо не лише передати обладнання на локації, а й моніторити його фактичне використання. Девайси, які передаватимуть на потреби освіти, автоматично під'єднуватимуть до електронної системи менеджменту. Тож МОН і ОВА матимуть доступ до оперативних даних щодо статусу роботи кожного ноутбука чи планшета та його фактичного використання. 

У дашборду також є функція зворотного зв’язку. Якщо в таблиці відсутні дані щодо отриманих пристроїв закладом освіти, або ж навпаки – заклад освіти фізично їх не отримав, хоч вони зазначені в таблиці, повідомте нас через спеціальну форму.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *