В Україні презентували перший мультфільм про безпекову поведінку дітей в цифровому просторі

v ukrayini prezentuvali pershij multfilm pro bezpekovu povedinku ditej v cifrovomu prostori ef8cbfb - В Україні презентували перший мультфільм про безпекову поведінку дітей в цифровому просторі

Освітній проєкт #stop_sexтинг спільно з українською студією анімації Wow-How Studio та дитячою письменницею Ірою Бова створили перший український мультфільм  про безпеку дітей онлайн «Хаппі та її суперсила».

Казка «Хаппі та її суперсила» розповідає про черепашку, на ім'я Хаппі, що вчиться у молодшій школі і, як більшість дітей, полюбляє користуватися гаджетами. Одного дня в соціальній мережі Хаппі отримує запит на дружбу. Черепашка його приймає і спілкується з незнайомцем – Тритоном. Чим закінчиться ця історія, дивіться разом із дітьми.

Ця історія стане ідеальним початком для обговорення безпечного використання інтернету з дітьми 5-10 років. Під час перегляд мультфільму діти та батьки дізнаються, як поводити себе в цифровому просторі та убезпечитись від небажаних знайомств.

Підписатись

Цього року освітній проєкт #stop_sexтинг акцентує увагу на захисті дітей дитячих садків та молодшої школи, адже, згідно з дослідженнями, 84% дітей починають користуватись інтернетом у 5-11 років і цей вік з кожним роком зменшується. Тому справа захисту дітей в цифровому просторі надважлива.

Новий український мультфільм можна переглянути за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *