«Заклад освіти – територія безпеки»: школи обладнають системами відеоспостереження

zaklad osviti teritorija bezpeki shkoli obladnajut sistemami videosposterezhennja 1687e8d - «Заклад освіти – територія безпеки»: школи обладнають системами відеоспостереження

Міністерство освіти і науки України ініціювало створення Концепції безпечного закладу освіти для забезпечення ефективного очного освітнього процесу. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Він зауважив, що за дорученням Прем’єр-міністра України над її розробленням нині працює міжвідомча група, яка аналізує теперішню ситуацію, вивчає міжнародний досвід з метою адаптації його до наших реалій, розробляє механізми упровадження.

Завдяки реалізації Концепції заклади освіти обладнають комплексом тривожної сигналізації (КТС) з під‘єднанням до пунктів централізованого спостереження та реагування, системами зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження, стаціонарними металодетекторами та необхідними огорожами.

Підписатись

Міністр зазначив, що у Державному бюджеті на 2023 рік на спорудження укриттів у школах передбачено 1,5 млрд грн. До початку нового навчального року вони мають бути готові і забезпечувати захист учнів, учителів та персоналу.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *