В Україні близько 227 тисяч учнів розпочали навчальний рік у закладах профтехосвіти

v ukrayini blizko 227 tisjach uchniv rozpochali navchalnij rik u zakladah proftehosviti 4c38cc0 - В Україні близько 227 тисяч учнів розпочали навчальний рік у закладах профтехосвіти

В Україні близько 227 тис. учнів розпочали новий навчальний рік у професійно-технічних закладах освіти.

Про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив у Телеграмі.

​За його словами, цьогоріч вступна кампанія до профтехів триватиме до 1 листопада, однак 83 тисячі 170 учнів, які вступили до закладів ПТО, вже розпочали навчання. "Сподіваємось, що кількість першокурсників збільшиться, адже час ще є", – зазначив міністр.

Підписатись

Загалом близько 227 тисяч учнів розпочали новий навчальний рік у професійно-технічних закладах освіти. Сьогодні функціонують 564 заклади. З них освітню діяльність у традиційному форматі здійснюють 157 профтехів, 287 – у змішаному і 120 – дистанційно.

"Тішить, що у 80% закладів заняття відбуваються в очному або змішаному режимах. Якщо раніше дистанційний формат викликав труднощі в навчанні учнів, то зараз педагоги і майстри готові ефективно викладати як теорію, так і практику онлайн. Для цього ми регулярно навчаємо їх цифровим навичкам, пояснюємо, як створювати онлайн-контент. Також готуємося до запуску онлайн-платформи "Професійна освіта онлайн", яка допоможе учням навчатися робітничим професіям швидко і безперешкодно", – зауважив очільник МОН.

Шкарлет нагадав, що у щорічному зверненні Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн запропонувала оголосити 2023 рік Європейським роком навичок, аби більше зосередитися на інвестиціях у розвиток робітничих професій та підвищення кваліфікації фахівців.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *