На своєму місці: як допомагає наблизити перемогу України Івано-Франківський фаховий коледж ПНУ імені В. Стефаника

na svoyemu misci jak dopomagaye nabliziti peremogu ukrayini ivano frankivskij fahovij koledzh pnu imeni v stefanika 3024499 - На своєму місці: як допомагає наблизити перемогу України Івано-Франківський фаховий коледж ПНУ імені В. Стефаника

Від перших днів повномасштабної війни кожен намагається знайти власну зону впливу і якомога швидше наблизити перемогу України. Сьогодні захисниця кулеметного взводу окремого підрозділу 72 ОМБр Оксана Рубаняк розповіла, як їм допомагає Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника. 

«Бути в безпеці – поняття відносне. Для когось воно означає бути в країні, де немає війни, для когось – у місті, де не ведуться бойові дії, а для нас із побратимами – мати хорошу амуніцію на передку, яка зможе хоч якось захистити від уламків снарядів і куль. І дістати те саме хороше екіпірування не так вже і просто. Бо якісні речі не «за всі гроші світу» інколи доводиться замовляти з-за кордону і чекати на них декілька місяців. Але не завжди є час для пошуку необхідного, не те щоб чекати його багато часу. І тоді, як і у будь-які важкі моменти, на допомогу приходять друзі», – зазначила у фейсбук захисниця Оксана Рубаняк. 

Підписатись

Жінка розповіла, що з початку повномасштабного наступу колектив коледжу, який вона закінчила, постійно допомагає продовольствами, амуніцією, коштами на покупку техніки, ремонту та придбання машин. 

Також захисники відчувають підтримку від викладачів, студентів та випускників коледжу. 

За час перебування у Збройних силах України представники коледжу придбали:

  • активні навушники;
  • кріплення до навушників;
  • кавер для шолома;
  • рукавиці;
  • термобілизну;
  • тактичне взуття.

Також постійно надають допомогу коштами на ремонт та покупку автомобілей.

Крім того, Івано-Франківський фаховий коледж ПНУ імені В. Стефаника провів благодійний ярмарок, день якому зібрали частину коштів на придбання ПНБ (пристрою нічного бачення).

Поширюйте історії про учнів, студентів і науковців, які наближають перемогу, і обов’язково додавайте до публікацій хештег #на_своєму_місці.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *