В Києві планують будувати паркінги-укриття під шкільними стадіонами

v kiyevi planujut buduvati parkingi ukrittja pid shkilnimi stadionami 1e21abe - В Києві планують будувати паркінги-укриття під шкільними стадіонами

Архітектурно-містобудівна рада при Департаменті містобудування та архітектури КМДА підтримала концепцію будівництва нових укриттів в умовах забудови Києва. Вона передбачає будівництво паркінгів із функцією укриття під шкільними стадіонами, йдеться на сайті КМДА.

Концепцію розглянули архітектори з містобудівної ради, представники Департаменту муніципальної безпеки, Головного управління ДСНС України у м. Києві та Департаменту освіти і науки.

Підписатись

"За результатами обговорення концепція в цілому підтримана та надані пропозиції щодо ініціювання змін до законодавства та державних будівельних норм", – йдеться в повідомленні.

Як наголосили у Департаменті містобудування та архітектури, у зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, питання будівництва укриттів є нагальним для безпеки мешканців і є першочерговим питанням на всіх рівнях влади.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *