Компанії «Zoom» надасть Україні ліцензії для організації дистанційного навчання в закладах освіти

kompaniyi zoom nadast ukrayini licenziyi dlja organizaciyi distancijnogo navchannja v zakladah osviti 26d8fe9 - Компанії «Zoom» надасть Україні ліцензії для організації дистанційного навчання в закладах освіти

Міністерство освіти і науки України та Zoom Video Communications, Inc. погодили надання ліцензії уніфікованої комунікаційної платформи «Zoom Education» та застосунків «Large Meetings» для організації дистанційного навчання у закладах освіти України.

Як зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки Андрій Вітренко, що в більшості українських  шкіл, коледжів і університетів наразі організовано онлайн навчання або змішаний формат. Відповідальність МОН полягає в тому, щоб учні та вчителі мали необхідні інструменти для безперервності процесу навчання та щоб ніхто не залишався осторонь.

Підписатись

Компанія «Zoom» надасть достатню кількість ліцензій, що дозволить кожному закладу освіти здійснювати освітні програми онлайн. Команда МОН вже кілька місяців активно займається розгортанням ліцензій. Станом на сьогодні майже 800 закладів освіти мають ліцензований доступ використання інструментів Zoom, що дозволило вчасно розпочати 2022-2023 навчальний рік для мільйонів здобувачів.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *