Стартував YouTube – проєкт «Історії не з підручників»

startuvav youtube proyekt istoriyi ne z pidruchnikiv 898fed8 - Стартував YouTube - проєкт «Історії не з підручників»

Проєкт «Навчаємось разом», що співфінансується ЄС та Міністерством закордонних справ Фінляндії, спільно з громадським активістом і телеведучим Олександром Педаном хапустили YouTube проєкт «Історії не з підручників», в якому директори шкіл, вчителі, учні та їхні батьки показують Нову українську школу як місце, де формуються цінності українців.

У МОН наголошують, що Нова українська школа – це сучасний, захищений освітній простір, де попри всі виклики сьогодення зростають винахідники, новатори, свідомі громадяни, майбутні професіонали та вільні особистості. Ключовими цінностями тут є повага, довіра, безпека, гідність, любов до своєї країни.

Адже якісна і доступна освіта – це один із потужних складників швидкого відновлення України та здобуття гідного місця у спільноті демократичних держав.

У фокусі проєкту «Історії не з підручників» – учителі, батьки, та учні, які розуміють значення освіти для їхнього майбутнього. Вони є прикладами незламності і, не дивлячись на обставини, продовжують навчати та отримувати знання.

Підписатись

Проєкт про цінності освіти «Історії не з підручників» виходитиме з 30 березня щочетверга на YouTube-каналі «Педан Може».

«Кожна історія, а їх 9, – це приклад незламності. 11-річний Тимур з Херсонщини зараз із мамою живе в прихистку в Львові. Закінчив 4-й клас онлайн, шукаючи в окупованому місті інтернет, щоб підключатися до уроків саме в українській школі. Ілля з Харкова та Дмитро з Херсона з вересня навчаються у Вінниці, де прихистили їхні родини. Хлопці заводять нових друзів, відновлюють тренування з футболу та заняття бальними танцями. Артем Захаров – вчитель із Маріуполя. Школу, в якій працював, російські війська розбомбили вщент. Та бажання навчати відібрати не вдалося. Сьогодні Артем викладає математику в школі №252 у Києві», – поділився деталями Олександр Педан.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *