Стартував онлайн-курс про мінну безпеку

startuvav onlajn kurs pro minnu bezpeku 2c79f5b - Стартував онлайн-курс про мінну безпеку

Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Фондом Східна Європа запустила онлайн-курс про мінну безпеку «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!».

Жителі регіонів, що знаходяться під окупацією, або вже де окуповані, щодня наражаються на смертельну небезпеку. Ворог не цурається жорстоких, незаконних методів ведення війни й залишає «неприємні сюрпризи» для мешканців міст та селищ у вигляді мінних пристроїв. Ними усіяні не лише промислові й сільськогосподарські зони, а  громадські місця, житлові будинки та господарства.

Знання про мінну безпеку життєво важливі для кожного, хто перебуває на звільнених територіях або тільки планує туди свій шлях. А про правила безпечної поведінки необхідно говорити і знати всім, хто проживає в Україні, адже повне очищення країни від мін триватиме роками навіть після завершення війни.

Підписатись

Курс містить п’ять коротких уроків, на яких порушено головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними, а саме:

Якими бувають вибухонебезпечні предмети та принципи їхньої дії.

Як і де ворог може залишати по собі міни, снаряди та розтяжки.

Де шукати офіційну інформацію про те, чи безпечні певні території.

Як правильно говорити про мінну безпеку з дітьми різного віку

Ведучим курсу став лідер українського музичного гурту ТНМК, а нині військовий добровольчого батальйону «Реванш» Олег Фагот Михайлюта, який разом з експертом Державної служби України з надзвичайних ситуацій Іваном Шепелєвим просто і доступно розповідають про мінну безпеку.

Зареєтруватися на курс можна за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *