У МОН нагородили переможців VII Міжнародного конкурсу наукових і мистецьких робіт ім. В.Маняка та Л.Коваленко

u mon nagorodili peremozhciv vii mizhnarodnogo konkursu naukovih i misteckih robit im vmanjaka ta lkovalenko 0e4d7a9 - У МОН нагородили переможців VII Міжнародного конкурсу наукових і мистецьких робіт ім. В.Маняка та Л.Коваленко

10 січня 2023 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження переможців VII Міжнародного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.

«У фокусі цьогорічного конкурсу – особисті історії, а також порівняльні студії часів Голодомору і повномасштабного військового вторгнення рф на територію незалежної України», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

У 2022 році була обрана спеціальна тема «Я, моя родина, моя країна: пам’ять про Голодомор і погляд на сучасну війну росії проти України крізь призму особистого досвіду».

Понад 600 конкурсантів у своїх роботах продемонстрували щирість, відкритість. Вони поділились власними історіями про пережите і стратегіями виживання у цій війні, які надихатимуть на майбутнє.

Підписатись

Міністр наголосив, що цьогоріч у конкурсі взяла участь найбільша кількість учасників за всі роки його проведення.

Переможцями стали 123 особи, які у своїх роботах показали ґрунтовні знання у галузі голодоморних студій, неформальний підхід у пошуку відповідей на питання: 

  • Чому і як ми зберігаємо пам’ять про Голодомор? 
  • Як знання і пам’ять про Голодомор роблять нас сильнішими у боротьбі із загарбниками і наближають нашу Перемогу. 

«321 день українці, кожен на своєму фронті, боронять рідну землю. Діям країни-агресора обов'язково буде надана правова оцінка в національних і міжнародних судах. А пам’ять про жертв цих жорстоких злочинів передаватимуть від покоління до покоління», – зазначив Сергій Шкарлет.

u mon nagorodili peremozhciv vii mizhnarodnogo konkursu naukovih i misteckih robit im vmanjaka ta lkovalenko 3ae2fb9 - У МОН нагородили переможців VII Міжнародного конкурсу наукових і мистецьких робіт ім. В.Маняка та Л.Коваленко

Міністр подякував учасникам за наполегливу працю та привітав переможців. 

Також окремо подякував партнерам за проведення конкурсу, а саме: ГО «Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору» (HREC in Ukraine), Інституту історії України НАН України, Науково-освітньому консорціуму з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *