Стартував набір старшокласників на навчання з основ інформаційних технологій

startuvav nabir starshoklasnikiv na navchannja z osnov informacijnih tehnologij 82715c1 - Стартував набір старшокласників на навчання з основ інформаційних технологій

Корпоративний благодійний фонд «Відкриті очі» компанії «SoftServe» оголошує про старт проєкту «ПоколінняТех», який спрямований на розвиток базових знань з основ інформаційних технологій серед дітей військових та дітей, що вимушено покинули рідний дім через війну росії проти України.

У межах проєкту протягом двох-трьох місяців ментори-волонтери, працівники компанії «SoftServe» навчатимуть учнів 8-10 класів мови програмування Python, WebUI-розробки, а також основ кібербезпеки, методів командної роботи та публічних виступів. Це допоможе учасникам отримати перший контакт зі сферою ІТ, прокачати «м’які» навички та зрозуміти, який саме напрям цікавить.

Проєкт «ПоколінняТех» буде реалізовано в 9 містах України: Харків, Полтава, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів, Київ, Рівне, Одеса та Дніпро. Приблизно 80% навчання відбуватиметься в офлайн-форматі, але залежно від безпекової ситуації заплановано кілька онлайн-зустрічей. БФ «Відкриті очі» додатково оплачує курси англійської для учасників проєкту в локальних мовних школах.

Підписатись

Перший набір вже стартував завдяки співпраці з місцевими благодійними фондами, які опікуються ВПО: Благодійний фонд «Відновлення України», ГО «Дарунок» та Благодійна організація «Українська освітня платформа».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *