ДСЯО виявила унікальні практики впровадження «Захисту України» в середніх школах

dsjao vijavila unikalni praktiki vprovadzhennja zahistu ukrayini v serednih shkolah 34a23c0 - ДСЯО виявила унікальні практики впровадження «Захисту України» в середніх школах

Державна служба якості освіти України у березі 2023 року вивчала питання організації освітнього процесу з навчального предмета «Захист України» у вибірці закладів загальної середньої освіти. Основна увага приділялася дотриманню вимог навчальної програми з предмета, рівня організації гурткової роботи, кадрового забезпечення та матеріально-технічної бази шкіл.

Під час форуму “Стратегія Івано-Франківська: творимо унікальну історію разом” Голова ДСЯО Руслан Гурак розповів про креативні практики впровадження предмета, що були зафіксовані під час дослідження.

Позитивним моментом впровадження «Захисту України» є об’єднання кількох шкіл громади для проведення ефективних занять.

У деяких закладах освіти застосовують інтегровані курси з історії та «Захист України» з метою посилення тез патріотичного виховання історичним контекстом. Це також дозволяє показати, що для захисту від будь-якого ворога людині необхідно володіти навичками військової та первинної медичної підготовки.

Підписатись

Серед недоліків у викладанні предмета Руслан Гурак назвав повну відмову від проведення занять, залучення нефахівців до викладання, зазвичай вчителів фізкультури. Також присутні проблеми матеріально-технічного забезпечення, що заважають реалізувати «Захист України» на належному рівні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *