Сьогодні черговий випуск «НМТ-2023: ви запитуєте — ми відповідаємо» від УЦОЯО

sogodni chergovij vipusk nmt 2023 vi zapituyete mi vidpovidayemo vid ucojao 1774775 - Сьогодні черговий випуск «НМТ-2023: ви запитуєте — ми відповідаємо» від УЦОЯО

За тиждень розпочнеться основна сесія національного мультипредметного тесту.  Зареєстровані учасники вже сформували й роздрукували запрошення зі своїх персональних сторінок та володіють інформацією про дату, час (за Києвом)  і місце проведення НМТ.

Тих, хто хоче  більше довідатися про особливості проходження НМТ, запрошуємо долучитися 31 травня  о 15:00 до розмови із представниками Українського центру оцінювання якості освіти на нашому YouTube-каналі. З неї цьогорічні учасники  й учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються відповіді на всі свої запитання про НМТ. Зокрема, на такі: які документи потрібно взяти із собою на тест, як відбуватиметься допуск учасників до тимчасового екзаменаційного центру, який функціонал є в тестувальнику,  яких правил потрібно дотримуватися під час тестування, як діяти в окремих нестандартних ситуаціях?

Підписатись

Це другий ефір із низки випусків «НМТ-2023: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *