Результати навчання у закордонних школах будуть зараховані в Україні

rezultati navchannja u zakordonnih shkolah budut zarahovani v ukrayini dbe2ef4 - Результати навчання у закордонних школах будуть зараховані в Україні

Результати, здобуття під час навчання у школах за кордоном, будуть зараховані в Україні. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук Міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

Очільник МОН нагадав, що Міністерство розробило та затвердило методичні рекомендації щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану, що стосуються наступних питань:

  • забезпечення безперервності здобуття освіти;
  • оцінювання результатів навчання;
  • переведення на наступний рік навчання/зарахування результатів навчання;
  • отримання документів про здобуття освіти.

Підписатись

У МОН рекомендують закладам освіти враховувати всі дані щодо успішності учня у закордонній школі за предметами, що дублюються, під час зарахування до української, про що має бути зазначено у спеціальній довідці зі школи. В разі відсутності такої довідки учень має пройти відповідне оцінювання. Щодо українських предметів, зокрема українська мова, література, історія України, учні можуть пройти оцінювання та отримати річну оцінку.

Свідоцтво про здобуття освіти видають дітям, які перебувають за кордоном та навчаються в українських школах онлайн. У разі завершення очного навчання в закладі освіти за кордоном відповідні документи про здобуття освіти визнаються в Україні.

Після повернення в Україну зарахування дитини до закладу освіти здійснюється з заявою одного з батьків, опікунів чи законних представників.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *