Скільки дітей зможуть навчатися у харківському метро

skilki ditej zmozhut navchatisja u harkivskomu metro bd9b2fa - Скільки дітей зможуть навчатися у харківському метро

В {fhrsdcmrsq області готовими та обмежено готовими вважаються майже 72% захисних споруд (із 1120). Навчатися офлайн можуть дозволити лише у разі наявності у закладах освіти захисних споруд, які відповідають усім державно-будівельним нормам. У Харкові на навчання у метрополітені планують прийняти близько 30% учнів.

"Садочки в Харкові працювати не будуть. Близько 30% школярів — в першу чергу молодша школа — навчатимуться в метро. 5 вищих і 3 профтех навчальні заклади задекларували готовність починати офлайн освіту. Рішення важкі, але зрозумілі. Єдиний спосіб забезпечити дітям можливість безпечно навчатись. Харків постійно обстрілюється комплексами С-300, а це 40-60 секунд до прильоту", — розповів міністр із питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

Як писав KHARKIV Today, у харківському метрополітені готують локації для навчання школярів із 1 вересня. Навчання буде проходити у комбінованому форматі — коли частина уроків проводитиметься онлайн, деякі офлайн. Для занять в офлайн-форматі готують локації, але це не станції, запевняє влада. Там хочуть облаштувати місця, де будуть займатися діти, туалетні кімнати й провести освітлення. До станцій метро школярів планують підвозити автобусом. Годувати школярів у метро будуть безкоштовно.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *