Ефективне вивчення іноземної мови: корисні поради для покращення результату

efektivne vivchennja inozemnoyi movi korisni poradi dlja pokrashhennja rezultatu 1120cca - Ефективне вивчення іноземної мови: корисні поради для покращення результату

Знання іноземної мови не лише покращує якість життя, а й відкриває великі можливості перед людиною у пошуку цікавої роботи, кар’єрного зростання, підвищення власної конкурентоспроможності. Вивчення іноземної мови – це важкий і тривалий процес, що вимагає терпіння, концентрації та впевненості в успішності його завершення. Експерти визначають 5 кроків до покращення результату навчання.

Крок 1: оберіть курс.

Однією з причин невдач при вивченні іноземної мови є неправильно підібраний курс. Наразі в мережі інтернет безліч різноманітних варіантів, однак не всі вони заслуговують на увагу. При виборі курсу варто відштовхуватися від цілі, яку ставите, а саме вивчення мови необхідно для роботи, подорожей, вступу до університету, нових знайомств тощо.

Якщо не можете визначитися, тоді варто запитати у себе: що я буду робити далі, коли закінчу курс іноземної мови? Відповідь на запитання й буде метою у вивченні.

Також варто проаналізувати свої фактичні вміння, що дасть відповідь на питання: чому й досі не досягнута мета. Відповіді можуть бути такими: недостатній словниковий запас, нерозуміння граматики, погана вимова тощо.

Порада: щоб швидко не перегоріти під час вивчення іноземної мови, навчання має бути системним та регулярним. Краще займатися 2-3 рази на тиждень по 50-60 хвилин, ніж 2 години, але раз на 7 днів.

Крок 2: побудуйте ідеальний для себе графік. Дехто краще опановує матеріал зранку, іншим легше навчатися ввечері. Варто проаналізувати, коли буде найкомфортніше навчатися з урахуванням роботи, домашніх справ, хобі.

Крок 3: враховуйте власні особливості. Оберіть для себе варіант: онлайн чи офлайн навчання, індивідуальне чи групове.

Підписатись

Крок 4: вчіть найпоширеніші слова й щоденно поповнюйте словниковий запас.

Кожна людина незалежно від статі, віку, професії, хобі щоденно активно використовує одні й ті самі слова. Запам’ятовуйте їх і вживайте в життєвих ситуаціях, щоденно поповнюючи свій словниковий запас.

Для кращого запам’ятовування варто використовувати техніку інтегрального повторення: вивчили слово, повторили його за кілька хвилин, потім через 1 годину, через 8 годин, через добу, 3 дні, тиждень, 3 тижні, 3 місяці, півроку та рік.

Крок 5: практикуйте щодня.

Аби вдосконалювати мову варто щодня покращувати сприймання її на слух, активувати словниковий запас та поповнювати його сучасною лексикою. Для цього варто дивитися фільми, відео-ролики, ток-шоу, серіали іноземною мовою. Експерти радять фонове прослуховування мови. Ви включаєте фільми, серіали, новини та музику іноземною мовою, а самі займаєтеся іншими справами, таким чином звикаєте до звучання іноземної мови, іноді вловлюєте знайомі слова чи фрази.

При вивченні іноземної мови найважче – розпочати. Однак правильно складений план дій та систематичне вивчення дозволить досягти гарного результату.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *