Сергій Бабак: зарплати освітянам планують підвищити після війни

sergij babak zarplati osvitjanam planujut pidvishhiti pislja vijni bbba775 - Сергій Бабак: зарплати освітянам планують підвищити після війни

Влада має намір підняти заробітні плати педагогам одразу після завершення війни. Про це розповів голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак в ексклюзивному інтерв’ю агенству «Інтерфакс-Україна».

"Найбільше я хочу, щоб у них піднялася зарплата, і найбільше цього хоче і президент. Підняття зарплат педагогам було заплановано в перший рік COVID-19. Але в той момент зрозуміли, що потрібно втримати в країні медичних працівників, щоб вони не поїхали за кордон, бо їм одразу пропонували у Східній Європі дуже привабливі заробітні плати. Тому була необхідність медикам терміново підняти зарплати і домовитися, що наступного року щонайменше до такого самого рівня піднімаємо зарплати педагогам. Та, на жаль, сталася повномасштабна війна, яка знищила всі плани. Але це буде перше, що буде зроблено після війни – підвищення зарплати педагогам" – наголосив експерт.

Підписатись

Він пояснив, що раніше здійснити підвищення заробітних плат неможливо у зв’язку з тим, що всі доходи бюджету спрямовуються на Збройні сили, а фінансування соціальних виплат здійснюється міжнародними партнерами.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *