У межах ініціативи Швейцарсько-українського проєкту DECIDE стартував відбір територіальних громад, де облаштують 25 укриттів у трьох областях – Чернігівській, Одеській і Полтавській. Також відремонтують одну з чернігівських шкіл та інклюзивно-ресурсний центр у Бородянці. Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.
Очільник МОН наголосив, що за підсумками конкурсного відбору виберуть до 25 територіальних громад, у закладах освіти яких облаштують до 15 укриттів загальною площею до 100 м2 та до 9 укриттів площею до 500 м2.
Зокрема, укриття на базі закладів освіти відремонтують:
- до 15 ТГ у Чернігівській області;
- до 5 ТГ в Одеській області;
- до 5 ТГ у Полтавській області.
Підписатись
Оксен Лісовий виділив головні переваги ініціативи:
- у кожному з облаштованих укриттів буде обладнано освітній хаб. Тобто цей простір можна використовувати не лише як сховок. І це чудовий підхід до облаштування укриттів.
- в межах проєкту місцеві управлінці й освітяни матимуть змогу навчитися спільно писати та впроваджувати проєкти з відбудови, а також працювати з міжнародними донорами і організаціями. Цей досвід обов’язково стане у пригоді для розвитку громад та шкіл.
Зареєструватися для участі у відборі можна за посиланням.
Оксен Лісовий закликав представників бізнесу, неприбуткових організацій, благодійних фондів долучитися до ініціативи МОН з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!», та зв’язатися з командою – [email protected].