Розпочався відбір громад для участі в ініціативі DECIDE з облаштування укриттів у школах

rozpochavsja vidbir gromad dlja uchasti v iniciativi decide z oblashtuvannja ukrittiv u shkolah baf3c11 - Розпочався відбір громад для участі в ініціативі DECIDE з облаштування укриттів у школах

У межах ініціативи Швейцарсько-українського проєкту DECIDE стартував відбір територіальних громад, де облаштують 25 укриттів у трьох областях – Чернігівській, Одеській і Полтавській. Також відремонтують одну з чернігівських шкіл та інклюзивно-ресурсний центр у Бородянці. Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

Очільник МОН наголосив, що за підсумками конкурсного відбору виберуть до 25 територіальних громад, у закладах освіти яких облаштують до 15 укриттів загальною площею до 100 м2 та до 9 укриттів площею до 500 м2.

Зокрема, укриття на базі закладів освіти відремонтують:

  • до 15 ТГ у Чернігівській області; 
  • до 5 ТГ в Одеській області;
  • до 5 ТГ у Полтавській області.

Підписатись

Оксен Лісовий виділив головні переваги ініціативи:

  • у кожному з облаштованих укриттів буде обладнано освітній хаб. Тобто цей простір можна використовувати не лише як сховок. І це чудовий підхід до облаштування укриттів.
  • в межах проєкту місцеві управлінці й освітяни матимуть змогу навчитися спільно писати та впроваджувати проєкти з відбудови, а також працювати з міжнародними донорами і організаціями. Цей досвід обов’язково стане у пригоді для розвитку громад та шкіл.

Зареєструватися для участі у відборі можна за посиланням.

Оксен Лісовий закликав представників бізнесу, неприбуткових організацій, благодійних фондів долучитися до ініціативи МОН з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!», та зв’язатися з командою – [email protected].

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *