7 серпня 2023 року стартує новий місячний мовний курс проєкту «Єдині». Курс триватиме 28 днів, протягом яких учасники будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр, візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті.
Амбасадором серпневого курсу стане олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв, який також нещодавно перейшов на українську.
“Мова на часі, це наша зброя. Я перейшов на українську, як і багато моїх знайомих, 24 лютого. Почав українською вести соцмережі, запроваджував години спілкування з друзями, споживав виключно український контент. У повсякденному спілкуванні можу робити помилки. І це – нормально. Головне, нам потрібно раз і назавжди усвідомити, що кожна наша дія, навіть малесенька, наближає нас до такої бажаної Перемоги!” – наголосив спортсмен.
Протягом курсу на учасників чекають:
- щоденні завдання та навчальні матеріали;
- вебінари та онлайн лекції;
- розмовні клуби у зручному форматі (онлайн чи офлайн).
- аудіоматеріали для кращого засвоєння знань;
- спеціальні відзначки для найактивніших учасників спільноти;
- Friendly-чати для спілкування українською у вузькому колі.
Підписатись
Після закінчення курсу всі учасники отримають сертифікати від організаторів.
Зареєструватися на курс можна за посиланням.