Розпочато процес забезпечення підручниками учнів з ООП

rozpochato proces zabezpechennja pidruchnikami uchniv z oop acbb16c - Розпочато процес забезпечення підручниками учнів з ООП

Розпочався процес забезпечення підручниками учнів з особливими освітніми потребами. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Очільник МОН зазначив, 3 692 підручники збільшеним шрифтом з української літератури для учнів 5 класу спеціальних закладів загальної середньої освіти та 22 723 підручники шрифтом Брайля для учнів 5, 8 та 9 класів уже розвозять до обласних книжкових баз департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій для подальшого розповсюдження серед закладів освіти.

Він зауважив, секвестр бюджету залишив фінансування лише підручників для дітей із порушенням зору. В той самий час завдяки підтримці партнерів триває процес забезпечувати навчальними матеріалами українських дітей. 

Кошти на друк підручника «Математика» для 5 класу загальним накладом 472 440 примірників здійснюється за сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), а тиражування підручників з української мови для 5 класу у кількості понад 500 тисяч екземплярів забезпечується Радою Європи.

Підписатись

Міністр нагадав, що на порталі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.

Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники.

Понад 2,5 тис. уроків розміщено на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *