Реєстрацію вчителів базової середньої освіти для проходження сертифікації припинено дочасно

reyestraciju vchiteliv bazovoyi serednoyi osviti dlja prohodzhennja sertifikaciyi pripineno dochasno 3b928d4 - Реєстрацію вчителів базової середньої освіти для проходження сертифікації припинено дочасно

Реєстрацію вчителів базової середньої освіти для проходження сертифікації припинено дочасно, оскільки загальнодержавну квоту вичерпано. Про це повідомляється на сайті УЦОЯО.

Наголошуємо, що реєстрація для участі в сертифікації не завершується створенням картки-заяви. Потенційним учасникам потрібно сформувати комплект документів і надіслати комплект реєстраційних документів на адресу, указану в реєстраційному повідомленні. Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті. Усі документи мають бути надіслані не пізніше 11 серпня.

За допомогою спеціального сервісу можна перевірити, на якому етапі опрацювання реєстраційні документи. Для цього до сервісу необхідно ввести номер реєстраційної картки-заяви.

Повідомлення про результати реєстрації регіональний центр надсилатиме рекомендованим поштовим відправленням на зазначену в реєстраційній картці-заяві адресу, а зареєстрованим учасникам — логін і PIN-код доступу до кабінету учасника сертифікації на сайті УЦОЯО.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *