Оновлене меню для дитячих садків: запропоновано верифікований перелік страв на вибір

onovlene menju dlja ditjachih sadkiv zaproponovano verifikovanij perelik strav na vibir adb276f - Оновлене меню для дитячих садків: запропоновано верифікований перелік страв на вибір

В межах реформи харчування в українських закладах освіти завершена верифікація документації (технологічних карток) на страви та вироби, які готуватиметься для дошкільнят. Про це повідомляють у МОЗ.

Верифікований пакет містить понад 400 карток з рецептами страв, які можна використовувати під час складання оновленого дитячого меню, зокрема в дитячих садочках.

Відповідно до реформи харчування для дітей меню має бути сезонним із розрахунку на 4 тижні, що дозволить урізноманітнити раціон дітей та спонукати упорядників меню використовувати продукти, притаманні для конкретної пори року.

Підписатись

У МОЗ наголошують, що страви та вироби з верифікованого переліку можна вносити до будь-якого сезонного меню. В ньому наведені необхідні розрахунки (вага брутто/нетто, енергетична цінність тощо), зазначені процеси приготування та температурні режими. Крім того, документи переведено в більш зручний для роботи формат, який дозволяє автоматизувати розрахунки для потрібної кількості порцій тієї чи іншої страви.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *