Новини освіти

Рекомендації на бюджет до університетів отримали 65 тисяч абітурієнтів

rekomendaciyi na bjudzhet do universitetiv otrimali 65 tisjach abituriyentiv 7d97c5f - Рекомендації на бюджет до університетів отримали 65 тисяч абітурієнтів

За інформацією Міністерства освіти і науки, рекомендації для вступу бюджет до закладів вищої освіти отримали 64 тис. 976 вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування), про що вони можуть дізнатися з особистих кабінетів, де навпроти відповідної заяви статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». 

Для зарахування на бюджет вступники повинні подати до закладів вищої освіти до 18-ї години 2 серпня оригінали таких документів:

  • копію документа, що посвідчує особу;
  • оригінал документа про освіту та додаток до нього;
  • копію військово-облікового документа (крім випадків, передбачених законодавством);
  • сертифікати ЗНО;
  • 4 кольорові фото 3Х4;
  • підписану Приймальною комісією роздруковану  заяву на вступ (для тих вступників, які подавали заяви через електронний кабінет);
  • інші документи, що передбачені Правилами прийому конкретного закладу.

Отримуйте актуальні новини освіти

В разі надання документів засобами поштового зв’язку на адресу Приймальної комісії закладу в обов’язковому порядку здійснюється опис вкладень.

Надсилання документів з використанням кваліфікованого електронного підпису здійснюється на офіційну електронну адресу Приймальної комісії закладу, зазначену в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності ЄДЕБО. 

Абітурієнти, які подавали електронну заяву та отримали рекомендацію до зарахування й планують виконувати вимоги до зарахування засобами електронного або поштового зв’язку, повинні додатково до пакету документів сформувати з електронного кабінету та підписати КЕП або роздрукувати/написати власноруч та підписати відповідну заяву на вступ. 

У разi дистанційного надання оригіналів необхідних документів та укладання договору про навчання між закладом вищої освіти та вступником (за участі батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) здійснюється впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання. 

Зарахування на бюджет відбудеться 9 серпня. 

Переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти, здійснюватиметься не пізніше ніж 19 серпня.

Якщо абітурієнт не отримав жодної рекомендації на бюджет 28 серпня, статус навпроти всіх заяв залишиться «Допущено до конкурсу». Ці заяви автоматично братимуть участь у конкурсі на контракт. 

У разі отримання рекомендації на контракт навпроти таких заяв статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)». Цей статус може з’явитися напроти кількох заяв – тоді вступник має можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати. 

Прийом оригіналів документів на контракт здійснюватиметься до 30 вересня включно

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button