Новини освіти

Як будуть працювати школи у новому навчальному році під час пандемії?

jak budut pracjuvati shkoli u novomu navchalnomu roci pid chas pandemiyi 1dc511a - Як будуть працювати школи у новому навчальному році під час пандемії?

Під час засідання Уряду, що відбулося 28 липня 2021 року, Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко анонсував про зміни у карантинній постанові №1236. Відповідно до неї у новому навчальному році заклади загальної середньої освіти не залежно від того, до якої зони буде віднесений регіон їхнього розташування, будуть продовжувати роботу.

Отримуйте актуальні новини освіти

Ця умова також стосується регіонів, які потраплять до червоної зони епідемічної небезпеки з урахування, що закладі освіти буде не менш як 80% вакцинованих працівників освіти.

“Ще однією важливою інновацією стає робота навчальних закладів в умовах карантину. В разі виходу регіону із зеленої зони епідеміологічної небезпеки, тобто потрапляння у жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідеміологічної небезпеки, задля того, щоб заклад продовжив роботу, йому необхідно мати як мінімум 80% повністю вакцинованих працівників“, – наголосив Віктор Ляшко.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button