Президент анонсував програму осучаснення національної освіти та стимулювання розвитку науки

prezident anonsuvav programu osuchasnennja nacionalnoyi osviti ta stimuljuvannja rozvitku nauki 14e0e5b - Президент анонсував програму осучаснення національної освіти та стимулювання розвитку науки

Президент України Володимир Зеленський під час виступу У Верховній Раді з Дня нагоди Конституції анонсував програму осучаснення національної освіти та стимулювання розвитку науки.

"Вона дуже детальна, ця програма, заслуговує на увагу, і в ній багато рішень, які заслоговують на обговорення. Освітній розділ української доктрини має бути максимально напрацьований. Кожен етап. Нація, яка хоче бути лідером, робить освіту лідером", – наголосив Президент.

Також він додав, що наразі мовою співпраці у світі є ангійська мова. Це мова глобального бізнесу, глобальної науки та глобального спілкування.

Підписатись

З метою поширення мови серед українців Володимир Зеленський вніс відповідний законопроєкт до Верховної Ради, де пропнується офіційно закріпити статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *