Англійська може стати мовою міжнародного спілкування в Україні: Президент подав новий законопроєкт

anglijska mozhe stati movoju mizhnarodnogo spilkuvannja v ukrayini prezident podav novij zakonoproyekt 1daed0f - Англійська може стати мовою міжнародного спілкування в Україні: Президент подав новий законопроєкт

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про надання англійській мові статусу міжнародної. Про це повідомили у МОН.

Мета проєкту полягає в унормуванні застосування англійської мови у багатьох сферах. Зокрема, у роботі державної служби, підрозділів екстреної допомоги населенню, під час перетину державного кордону, у сферах освіти, культури, транспорту охорони здоров’я тощо.

Як розповів віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, команда Мінцифри провела дослідження. Виявилося, що 49% дорослого населення не знають англійської, 56% хочуть підвищити скіли. 45% учителів англійської володіють мовою на рівні С.

Підписатись

Англійська мова є найпоширенішою мовою для міжнародного спілкування. Вона використовується у бізнесі, політиці, наукових дослідженнях та інших сферах. Знання англійської на державному рівні дозволяє уряду ефективно спілкуватися з іншими країнами, проводити перемовини та укладати міжнародні угоди.

Багато академічних ресурсів, статей та досліджень написані англійською мовою. Знання англійської на державному рівні дозволяє уряду отримувати доступ до міжнародних досліджень та співпрацювати з іншими країнами в галузі науки та освіти.

Англійська мова є мовою бізнесу та торгівлі. Знання англійської на державному рівні сприяє привабливості країни для іноземних інвесторів, розширює можливості для міжнародної торгівлі та дозволяє розвивати економіку.

У контексті євроінтеграції знання англійської мови стає необхідністю для кожного українця.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *