Презентовано практичний порадник для освітян з подолання професійних труднощів

prezentovano praktichnij poradnik dlja osvitjan z podolannja profesijnih trudnoshhiv af26ac5 - Презентовано практичний порадник для освітян з подолання професійних труднощів

В межах проєкту «Спільно для вчителів», що реалізує освітня організація «Навчай для України» за підтримки ЮНІСЕФ презентовано практичний порадник для освітян з подолання професійних труднощів під час війни "Сміливі навчати".

Дитина завжди має бути в центрі уваги дорослого, який повинен забезпечити її добробут та безпеку. В освітньому середовищі джерелом відчуття захищеності, сталості та впевненості для дитини є вчитель, який повинен мати збалансований власний психоемоційний стан, свідомо укріплювати свій ментальний та емоційний імунітет, виходячи з професійної позиції «Не нашкодь».

Практичні рекомендації, поради, вправи та методи, подані у пораднику, покликані допомогти вчителям подбати про власне ментальне здоровʼя, зрозуміти психологічні аспекти дитячих реакцій на травматичні події війни, способи допомоги дітям у подоланні наслідків психотравм в освітньому процесі.

Підписатись

У посібнику вчителі зможуть знайти відповіді на наступні запитання:

  • Як піклуватися про власний психоемоційний стан.
  • Як вчасно побачити прояви психологічної травми у дитини і допомогти їй.
  • Як дбати про психологічний комфорт дитини.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *