IT-рішення в освіті та цифрові навички педагогів: які пріоритети нового заступника Дмитра Завгороднього

it rishennja v osviti ta cifrovi navichki pedagogiv jaki prioriteti novogo zastupnika dmitra zavgorodnogo fa0a381 - IT-рішення в освіті та цифрові навички педагогів: які пріоритети нового заступника Дмитра Завгороднього

28 березня 2023 року під час чергового засідання уряду призначено заступником міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитра Завгороднього. 

Дмитро півтора року очолював директорат цифрової трансформації в МОН. За цей час команді Міністерства вдалося передати понад 150 тис. одиниць комп’ютерного обладнання українським учителям і учням для дистанційної роботи та наповнити платформу «Всеукраїнська школа онлайн» уроками, які нині переглядають мільйони наших дітей у всьому світі.

Підписатись

Серед пріоритетів Дмитра Завгороднього на новій посаді:

  • комп'ютеризувати українські школи;
  • упроваджувати нові IT-рішення в освіті, зокрема інструменти для діджиталізації освіти в дистанційному та змішаному форматах і цифровізації робочих процесів;
  • вибудовувати ефективну систему збору й аналізу даних у сферах освіти і науки;
  • розвивати цифрові навички педагогів і їхніх учнів;
  • трансформувати професійну освіту.

Він має педагогічну й технологічну освіти та підприємницький досвід, є випускником бізнес-школи УКУ. Торік увійшов до рейтингу Forbes «30 до 30», що відзначає молодих українців і українок, які роблять вагомий внесок у розвиток країни.

Фото: facebook Дмитрий Завгородний

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *