Повернення студентів залежить перш за все від соціальних умов, а не якості освіти – Ректор КПІ Згуровський

povernennja studentiv zalezhit persh za vse vid socialnih umov a ne jakosti osviti rektor kpi zgurovskij 2897954 - Повернення студентів залежить перш за все від соціальних умов, а не якості освіти – Ректор КПІ Згуровський

Ректор Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Михайло Згуровський вважає, що українські університети не можуть конкурувати з європейськими не через рівень якості освіти, а перш за все через різні соціальні умови в Україні та Євросоюзі.

Про це він сказав в інтерв’ю Українським Новинам.

"… конкурувати на рівних з іншими країнами ЄС в галузі технічної освіти, як і освіти в цілому, нам доведеться ще не скоро. Поки що, знаходячись в різних соціальних умовах, такої конкуренції я не бачу. Відтік студентів з України або їх повернення залежить перш за все не стільки від якості підготовки у вишах, а від соціальних умов країни і можливості кар’єрного зростання молоді", – переконаний він.

Підписатись

За його словами, у КПІ, виходячи з тих результатів, які досягають інженери та вчені, якість нашої підготовки не нижча за якість підготовки у 4% кращих технічних університетів світу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *