Черкаська вчителька розробила навчальні матеріали для учнів Нової української школи

cherkaska vchitelka rozrobila navchalni materiali dlja uchniv novoyi ukrayinskoyi shkoli 5a5a155 - Черкаська вчителька розробила навчальні матеріали для учнів Нової української школи

У черкаській школі №8 презентували навчальні матеріали з математики для учнів 5-6 класів Нової української школи. Ними користуватимуться в інклюзивних і спеціальних класах. 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Авторкою проєкту є вчителька математики цього закладу, кандидатка педагогічних наук Ірина Богатирьова.

Підписатись

Зазначають, що роботу з розробки проєкту було розпочато у вересні 2022 року, коли в школі стартувало навчання п’ятих класів за програмою Нової української школи. Нині новими зошитами з математики вже користуються учні денної форми навчання, й ті, які навчаються за індивідуальною формою на педагогічному патронажі.

“Впровадження цих зошитів та набору моделей залучатимуть дитину до навчання, даватимуть можливість досягати успіхів у навчанні та сприятимуть успішній співпраці між учнями, вчителями та асистентами вчителя під час уроків”, – пояснили в департаменті.

cherkaska vchitelka rozrobila navchalni materiali dlja uchniv novoyi ukrayinskoyi shkoli ccca349 - Черкаська вчителька розробила навчальні матеріали для учнів Нової української школи

Цю ініціативу вдалося реалізувати в межах загальноміського конкурсу на отримання грантів Черкаського міського голови у галузі загальної середньої освіти.

Додають, що нині в школі №8 працює 16 інклюзивних і чотири спеціальні класи.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *