Понад 300 тисяч дітей вразливих категорій та понад 60 тисяч вчителів по всій Україні потребують гаджетів для навчання

ponad 300 tisjach ditej vrazlivih kategorij ta ponad 60 tisjach vchiteliv po vsij ukrayini potrebujut gadzhetiv dlja navchannja 53e0da9 - Понад 300 тисяч дітей вразливих категорій та понад 60 тисяч вчителів по всій Україні потребують гаджетів для навчання

"Уряд Японії підтримує МОН і ЮНІСЕФ у створенні цифрових освітніх центрів (DLC) — просторах, що відкривають переважно в тих регіонах, де діти не можуть нині навчатися очно. Для таких центрів Японія вже передала різні девайси для навчання, а невдовзі також спрямує 85 комплектів обладнання для функціонування DLC (ноутбуки, планшети, генератори, проєктори, STEM-набори тощо)", – повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий у Фейсбуці.

“На жаль, усе ще понад 300 тисяч дітей вразливих категорій та понад 60 тисяч вчителів по всій Україні потребують гаджетів для дистанційного та змішаного навчання. Підтримка від партнерів у цьому напрямі — надважлива. Йдеться не лише про доступ до освіти, а й про можливість спілкуватися з однолітками та отримувати підтримку від вчителів”, – зазначив Оксен Лісовий.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *