Платформа Google Arts & Culture розширюватиме український простір

platforma google arts culture rozshirjuvatime ukrayinskij prostir d44777f - Платформа Google Arts & Culture розширюватиме український простір

Спеціальний український простір на платформі Google Arts & Culture розширюватиметься.

Про це міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко сказав в ефірі телемарафону.

“Платформа запущена. Над нею буде вестися подальша робота для того, щоб розширювати список представлених там закладів і подій, і людей, і карти, і всього іншого, що представляє нашу культуру”, – сказав Ткаченко.

Підписатись

За його словами, завдяки цьому проєкту відтепер світ може через один клік на комп'ютері чи у смартфоні про українську культуру, українські заповідники, українську кухню. "Це надзвичайно масштабний проєкт, над яким працювала команда Google, Міністерства і дуже багато експертів. Він дозволить просувати українську культуру у світі", – підкреслив урядовець.

Ткаченко також повідомив, що проєкт планували презентувати на платформі у метро, але в той день росія влаштувала масований ракетний обстріл, тому захід довелося скасувати. Але попри все, онлайн-платформа запущена.

У секціях «Архітектура», «Природа», «Мистецтво», «Культура» можна ознайомитися з відповідним надбанням нашої країни за допомогою імерсивних форматів: віртуальних турів, 3D-об’єктів, фото-, аудіо- та відеоісторій.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *