Як перевіряти закупівлі в закладах освіти: посібник для батьків

jak perevirjati zakupivli v zakladah osviti posibnik dlja batkiv 5e5f295 - Як перевіряти закупівлі в закладах освіти: посібник для батьків

Результати дослідження, що проводили фахівці Transparency International Ukraine, показали, що 91% батьків робить щомісячні благодійні внески  в закладах освіти. При цьому звіти щодо їхнього використання найчастіше надходять лише у чат-групи класів, де згадуються про закупівлі певних товарів. Такий контроль за використання коштів доволі умовний. В той самий час далеко не завжди існує нагальна потреба закуповувати щось коштом благодійних внесків батьків, а не бюджетного фінансування. Найкращим рішенням для батьків переконатися, що діти в школі отримують все необхідне – самостійно контролювати дії органів влади щодо предмету закупівлі в школі.

Підписатись

Фахівці ТІ Україна створили посібник для батьків «Як перевірити закупівлі школи», в якому зібрана низка інструкцій щодо механізму фінансування закладів освіти, що дозволить швидко знайти найбільш ефективний спосіб для аналізу закупівель бідь-якого навчального закладу.

Завантажити посібник можна за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *