Отримала 160 тисяч гривень: вчителька з Черкас розповіла куди витратить премію від Верховної Ради

otrimala 160 tisjach griven vchitelka z cherkas rozpovila kudi vitratit premiju vid verhovnoyi radi 244c39f - Отримала 160 тисяч гривень: вчителька з Черкас розповіла куди витратить премію від Верховної Ради

Вчителька біології та екології Людмила Довгаль з Черкас отримала премію Верховної Ради у понад 160 тисяч гривень. Її учні навчаються у Бостоні та представляють Україну на наукових виставках в Тайвані.

Людмила Довгаль – одна із сорока чотирьох вчителів в Україні, та двох на Черкащині, які цьогоріч отримали премію Верховної Ради у понад 160 тисяч гривень, розповідає Суспільне.

Премії від Верховної Ради України пані Людмила не здивована. Пояснила – в освіті працює понад 30 років. А її учні беруть участь та отримують призові місця у Всеукраїнських та Національних конкурсах.

“Якщо рахувати рівень області, то це понад 50 дітей, а якщо рахувати всеукраїнський, то рахунок іде на понад два десятки”.

otrimala 160 tisjach griven vchitelka z cherkas rozpovila kudi vitratit premiju vid verhovnoyi radi 1e0962c - Отримала 160 тисяч гривень: вчителька з Черкас розповіла куди витратить премію від Верховної Ради

Не стала на заваді вчительській справі й війна, додала пані Людмила:

“У перші три місяці війни я знаходила стимул, що маю йти на уроки, не показувати дітям, що мені теж страшно, не показувати, що я, можливо, боюся, що розгублена. А показувати всім своїм прикладом, що все нормально, ми рухаємося, і кожен має робити свою справу”.

Куди ж витратить отримані гроші вже знає:

“Зрозуміло, що це будуть не просто якісь там розваги, відпочинок, але плани на що їх потратити є. Допоможу тим, хто воює на фронті”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *