МОН пропонує до громадського обговорення проєкт Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2024 році

mon proponuye do gromadskogo obgovorennja proyekt porjadku prijomu na navchannja do zakladiv fahovoyi peredvishhoyi osviti v 2024 roci a77d531 - МОН пропонує до громадського обговорення проєкт Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2024 році

Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2024 році» розроблений відповідно до вимог абзацу другого підпункту 1 пункту 2 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року», підпункту 21 пункту 2 розділу XIV «Прикінцеві та перехідні положення», статей 13, 43 Закону України «Про фахову передвищу освіту».

Соціальні групи населення та зацікавлені сторони, на які поширюватиметься дія: здобувачі фахової передвищої освіти, їх батьки, заклади освіти, що забезпечують здобуття фахової передвищої освіти.

Підписатись

Можливі наслідки реалізації проєкту акта для різних соціальних груп населення та зацікавлених сторін: забезпечення можливості проведення вступної кампанії на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2024 році, створення умов для проведення прозорого конкурсного відбору, сприяння забезпеченню ринку праці грамотними фахівцями.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту акта приймаються у формі порівняльної таблиці до 03 лютого 2023 року на електронну адресу: [email protected]. Контактна особа: Олена Шикова.

Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *