«Освітній суп» – для учнів Харківщини

osvitnij sup dlja uchniv harkivshhini b0258a7 - «Освітній суп» - для учнів Харківщини

Громадська організація «Навчай для України» розпочинає нову хвилю навчального проєкту «Освітній суп» для школярів з прифронтових областей. Про це повідомляють на сайті організації. 

Проєкт розрахований на 700 школярів Харківщини, які закінчили 5-10 класи. Метою проєкту є вивчення та компенсація освітніх втрат, яких зазнали діти внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. 

«Працюємо над тим, аби кожна дитина в Україні могла реалізувати власний потенціал, незалежно від місця народження чи проживання. Наразі наші зусилля зосереджені на допомозі школярам, які перебувають в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій та Донецькій областях», – ідеться в повідомленні.

«Освітній суп» (скорочено від “Освітній супровід”) – це серія безкоштовних онлайн-занять (академічний тьюторинг) з української мови та математики з урахуванням шкільної програми для учнів та учениць, які закінчили 5-10 класи. Завдяки попереднім хвилям проєкту понад 6500 дітей різного віку отримали якісні заняття зі шкільної програми та підтримку тьюторів.

Партнерами проєкту є: Save the Children, World Bank, UBS Optimus Foundation, Skolaris.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *