Освітній проєкт з подолання освітніх втрат і розривів “ПОВІР” запрошує вчителів

osvitnij proyekt z podolannja osvitnih vtrat i rozriviv povir zaproshuye vchiteliv bef8af5 - Освітній проєкт з подолання освітніх втрат і розривів “ПОВІР” запрошує вчителів

Учителів запрошують взяти участь у конкурсному наборі до проєкту “ПОВІР” (подолання освітніх втрат і розривів). Педагоги проводитимуть онлайн-консультації для учнів 5–11 класів з української мови, математики й англійської мови.

Про це на своїй сторінці повідомила громадська організація “EdCamp Ukraine”.

"Під час EdCamp-ВОЛЯ ми презентували унікальний державно-громадський проєкт ПОВІР, назва якого розшифровується як «подолання освітніх втрат і розривів».   Ми закладаємо в нього колосальну віру в кожну дитину, її здатність впоратися з викликами і дати раду проблемам. Ця віра є основою стійкісного підходу. ПОВІР – це національна освітня платформа, акредитована і збагачена досвідом Організації економічного співробітництва та розвитку.   Що буде робити платформа? Безоплатно допомагати українським ученицям і учням середньої та старшої школи виявляти і надолужувати індивідуальні освітні втрати, скорочувати освітні розриви", – сказано в оголошені.   Проєкт здійснюють у співпраці з громадською організацією Смарт освіта, консультативною радою з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України, МОН, УІРО, УЦОЯО та за за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *