Освітян запрошують взяти участь в проєкті «ДІМ — Діти. Ігри. Майбутнє»

osvitjan zaproshujut vzjati uchast v proyekti dim diti igri majbutnye f963742 - Освітян запрошують взяти участь в проєкті «ДІМ — Діти. Ігри. Майбутнє»

Громадська організація Junior у співпраці з Міністерством освіти і науки запрошує вчителів взяти участь в проєкті «ДІМ — Діти. Ігри. Майбутнє».

Під час навчання учасники розглянуть такі питання:

  • популяризація рухової активності під час навчального року та її збільшення для покращення психологічного й фізичного стану дітей;
  • поширення інклюзивних, гендерно рівних видів спорту;
  • підвищення рівня компетентностей учителів із залучення до фізичної активності різних груп населення, фандрейзингу, адвокації тощо.

Учителі отримають необхідні знання, які допоможуть їм покращити комунікацію з дітьми, ініціювати проведення спеціальних подій та ігор в безпечному просторі укриттів, що отримають дозвіл на перебування від військових адміністрацій.

Підписатись

Учасниками проєкту стануть 100 вчителів закладів освіти з восьми областей, де ведуться чи велися бойові дії: Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Миколаївської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської.

Серед зареєстрованих учасників буде відібрано 16 вчителів, які пройдуть навчання, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації та стануть представниками ГО «ДжуніорС» у своїх областях. А їхні заклади освіти отримають інвентар для проведення регіональних і обласних спортивних заходів та активностей.

Зареєструватися для участі в проєкті можна до 30 жовтня за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *