Освіта в умовах війни: результати дослідження ДСЯО

osvita v umovah vijni rezultati doslidzhennja dsjao 8ca842c - Освіта в умовах війни: результати дослідження ДСЯО

19 квітня 2023 року Державна служба якості освіти презентуватиме результати дослідження щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах війни, яке проводилось у грудні 2022 – січні 2023 років. Дослідження охопило 150 шкіл з усіх областей України. В онлайн-анкетуванні взяли участь директори шкіл, вчителі, учні та батьки.

Під час заходу за участі міністра освіти і науки України Оксена Лісового, голови ДСЯО Руслана Гурака, очільниці УЦОЯО Тетяни Вакуленко та заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергія Колебошина обговорюватиметься питання «Як забезпечити якість освітнього процесу?».

Результати дослідження показали, як працюють заклади освіти в умовах воєнного стану та як війна вплинула на доступ дітей до освітнього процесу. Автори дослідження також визначили професійні та організаційні виклики, потреби, з якими зіткнулися заклади освіти і педагогічні працівники в умовах війни, зібрали інформацію про рівень технічного забезпечення учасників освітнього процесу у сільській та міській місцевості, дослідили, які, на думку педагогів, результати навчання учнів.

Підписатись

Онлайн-трансляція заходу відбудеться на ютуб-каналі Державної служби якості освіти.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *