НМТ-2023: 96 тис. осіб отримали повідомлення про успішну реєстрацію

nmt 2023 96 tis osib otrimali povidomlennja pro uspishnu reyestraciju 53bd9ea - НМТ-2023: 96 тис. осіб отримали повідомлення про успішну реєстрацію

За два тижні від початку реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті створено понад 154 тис. персональних кабінетів, 96 тис. осіб уже отримали повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат НМТ 2023 року. 

Бажання проходити тестування в тимчасових екзаменаційних центрах, які будуть створені в Україні, виявили 137 925 осіб, а за кордоном ー 16 170. Вибираючи предмет додаткового блоку, вступники надають перевагу історії України (78 150 осіб)  й іноземним мовам (49 722 особи).

Підписатись

Щоб зареєструватися, потрібно за допомогою спеціального сервісу створити персональний кабінет. У разі ненадання копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, вступникам повідомлять про необхідність виправити недоліки. Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно якнайшвидше – не пізніше 7 травня.

Також до 7 травня можна змінити навчальний предмет додаткового блоку, населений пункт в Україні або за кордоном, вказати потребу складання НМТ під час додаткової сесії.

Докладніше на сайті УЦОЯО.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *