Нова якість освіти для європейської України: Уряд готує план змін для всіх освітніх ланок

nova jakist osviti dlja yevropejskoyi ukrayini urjad gotuye plan zmin dlja vsih osvitnih lanok 93b2e59 - Нова якість освіти для європейської України: Уряд готує план змін для всіх освітніх ланок

Під час наради, що проходила під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, Міністра освіти і науки Оксена Лісового та інших стейкхолдерів, обговорювались питання трансформації української освіти та визначались головні напрямки роботи щодо нової якості освіти в Україні.

«Держава для Людини. Це цінність, яка закладається нами в усі державні політики. Тому розвиток людського капіталу — один із десяти пріоритетів Уряду на цей рік. Основні напрямки: сучасна та безпечна освіта, а також доступна та якісна медицина. Обидва вектори в нових реаліях потребують сучасних підходів та трансформації», — наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд продовжує реформу Нової української школи, яка зараз запроваджується для 5-9 класів. Окрема увага доступності дошкільної освіти.

«Кардинально трансформуємо профтехосвіту. Нас чекає багаторічне відновлення України, тому важливо мати якісних спеціалістів у різних сферах», — зауважив Денис Шмигаль.

Підписатись

Учасники наради також порушили питання безпеки освітнього простору. На облаштування укриття в школах Уряд виділив 1,5 млрд грн.

За словами Прем’єр-міністра, українську освіту, як і українську державу, чекає велика трансформація: «Ми не просто відновимо те, що зруйнували російські терористи. Ми побудуємо нову якість освіти для європейської України. Вже зараз розробляємо нові пілотні проекти, унікальні рішення та готуємо план змін для всіх освітніх ланок».

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *